Dezynfekcja i fumigacja – to już prawie rok walki!

Niebawem upłynie rok, od kiedy mierzymy się z koronawirusem. Zmieniło się nasze życie, nasze nawyki i nasze przyzwyczajenia. My nie spoczywamy na laurach i wciąż myślimy o efektywnym przeciwdziałaniu COVID-19. Przez ten czas nasza firma podjęła wiele działań, które zmierzają do poprawy naszego bezpieczeństwa. Podejmowanie dotąd inicjatywy możecie zobaczyć w zakładce AKTUALNOŚCI.

Wciąż niezmienne pozostają 3 kluczowe zasady DDM: dystans społeczny, dezynfekcja, maseczka. Pamiętajmy, że odpowiedzialni jesteśmy nie tylko za siebie, ale także za zdrowie innych osób.

Czy wiesz, że od marca 2020 r. wykorzystaliśmy ponad 3000 litrów różnego rodzaju płynów do dezynfekcji i fumigacji?

Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom oraz pracownikom. W tym celu zastosowaliśmy proces fumigacji, którego celem jest zwalczanie wirusów przez zastosowanie tzw. fumigantów. Regularnie dezynfekujemy nasze pojazdy oraz organizujemy fumigację w pomieszczeniach biurowych.

Jak się zachować, gdy mieliśmy kontakt z osobą zakażoną lub chorą albo występują u nas dolegliwości chorobowe?
KLIK

Przypominamy, iż uruchomiliśmy w styczniu br. platformę E-PRACOWNIK, dzięki której możemy załatwić większość spraw kadrowych i płacowych bez konieczności osobistego kontaktu z Działem Kadr i Płac.

 

Wspaniałymi życzeniami w obecnej sytuacji pandemicznej może być refren piosenki Męskie Granie Orkiestra 2019 (Nosowska, Igo, Organek, Zalewski) - Sobie i Wam, do której tekst napisała Katarzyna Nosowska:

Życzymy sobie i wam, by nas było stać
Na święty spokój
Szczęścia ile się da, miłości w bród
Mądrych ludzi wokół