ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Szanowni Państwo!

drodzy pracownicy Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o.

Czas tegorocznych Świąt Wielkanocnych to szczególny okres. Wszyscy zapewne mieliśmy oryginalne plany i zamierzenia, które niestety musieliśmy przełożyć, bądź pozmieniać.

Dziś myśli koncentrujemy przede wszystkim na sprawach zdrowia i bezpieczeństwa naszych bliskich i nas samych. Rozprzestrzeniający się koronawirus, to bardzo niebezpieczny patogen.

Musimy teraz szczególnie pamiętać o podstawowych zasadach higieny i zachowaniu bezpieczeństwa. Używanie płynów dezynfekujących, jednorazowych rękawiczek czy maseczek jest dziś sprawą bardzo istotną i ważną.

 

Nasza firma podjęła dotychczas wiele czynności, by w tym trudnym czasie należycie zadbać o zdrowie i życie pracowników i pasażerów, mamy nadzieje, że nasze działania przyczyniły się do tego, że czują się Państwo bezpieczniej wykonując swoje codzienne obowiązki.

Z okazji Świąt Wielkanocnych, jakże innych niż wszystkie poprzednie, Życzymy Państwu i Państwa rodzinom dużo zdrowia, wiary, miłości i nadziei na pokonanie trudności (tych małych i tych wielkich) byśmy mogli z radością patrzeć w przyszłość. Musimy być silni i wytrwali.

Prosimy WAS dbajcie o siebie i swoich bliskich.

 

Prezes Lech Żurek, Prokurenci oraz Rada Nadzorcza