Zaproszenie DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

W ramach akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. zaprasza na godzinną wycieczkę objazdową po zajezdni autobusowej zlokalizowanej na Pogórzu Dolnym w Gdyni, która odbędzie się w dniach 17 i 18 września 2021 roku.

W trakcie wycieczki oprowadzimy Państwa po zajezdni odkrywając rąbek tajemnicy dotyczący wieczornego trybu życia autobusów, które po przejechanych kilometrach ulicami miasta Gdyni, wracają do bazy na zasłużony odpoczynek i przegląd techniczny.

Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób nasza, ponad 25-letnia firma, rozwinęła się dzięki funduszom europejskim, które pozwoliły na sukcesywny zakupy fabrycznie nowego taboru autobusowego, a w obecnym momencie również na budowę infrastruktury ładowania dla autobusów elektrycznych. Poniżej przedstawiamy Państwu plan wycieczki.

  1. Zbiórka przy dyspozytorni PKA ul. Platynowa 19/21 (czerwony, niski budynek przy dwóch dużych szlabanach).
  2. Rozmowa z pracownikiem reprezentującym Wydziału Ruchu PKA, który opowie o specyfice pracy kierowcy i dyspozytora.
  3. Przejazd przez myjnię automatyczną.
  4. Przejazd przez stację paliw.
  5. Przejazd przez stację diagnostyczną.
  6. Możliwość obejrzenia z bliska autobusów MAN oraz Solaris zakupionych z funduszy europejskich i zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć w kabinie kierowcy.

Na koniec każdy uczestnik wycieczki otrzyma broszurkę informacyjną o realizowanych projektach unijnych w PKA oraz słodki upominek.

Mając na uwadze, że czas pandemii COVID-19 cały czas trwa, a bezpieczeństwo pracowników PKA oraz osób odwiedzających jest dla nas najważniejsze, liczba osób uczestniczących w wycieczce i organizowanych wycieczek jest ograniczona (maksymalnie do 20 osób na każdej wycieczce, planowana liczba wycieczek – 3).

W dniu 17 września 2021 roku o godzinie 1400odbędzie się jedna wycieczka, natomiast dnia 18 września 2021 roku zaplanowano dwie wycieczki rozpoczynające się o godzinie 1000 i 1200.

Rejestracji na poszczególne wycieczki prosimy dokonywać mailowo na adres k.szemraj@pkagdynia.pl podając imię, nazwisko osoby reprezentującej i osób przez nią rejestrowanych wraz z datą i godziną wycieczki, w której chcą Państwo wziąć udział.

W mailu zwrotnym dostaną Państwo informację dotyczącą zarejestrowania na wybraną wycieczkę oraz klauzulę informacyjną dot. przetwarzania Państwa danych osobowych.

Zapisów można dokonywać do 13 września 2021 roku.

Zapraszamy również do do odwiedzenia strony internetowej Dni Otwartych Funduszy Europejskich - PKA PRZYSTANKIEM W PRZYSZŁOŚĆ.