XI Dni Otwarte Funduszy Europejskich w PKA

Fundusze UE w PKA – funkcjonowanie od zaplecza

 

Plan zwiedzania w dniu 10.05.2024 r.:

 1. Zbiórka o godz. 12.00 lub 15.00 przy dyspozytorni Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. w Gdyni przy ul. Platynowej 19/21,
 2. Wprowadzenie zwiedzających na teren naszej zajezdni przez opiekuna, który opowie o specyfice pracy w naszym przedsiębiorstwie, jak również o zrealizowanym przez nas projekcie ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 pn. „Rozwój elektrycznego transportu publicznego w Gdyni poprzez zakup elektrycznego taboru wraz z rozbudową infrastruktury oraz budową punktów doładowań".
 3. Przejazd przez myjnię automatyczną autobusem zakupionym dzięki funduszom UE,
 4. Przejazd przez stację paliw,
 5. Przejazd przez stację diagnostyczną,
 6. Zwiedzanie kabiny kierowcy oraz możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia,
 7. Konkursy dla dzieci,
 8. Przekazanie zwiedzającym broszury informacyjnej o realizowanych projektach unijnych w naszym przedsiębiorstwie,
 9. Odprowadzenie w bezpieczny sposób grupy zwiedzających do punktu zbiórki.

 

Warunki uczestnictwa w zwiedzaniu:

 1. Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zastrzega sobie prawo do dokumentowania wydarzenia w formie fotograficznej.
 2. Warunkiem uczestnictwa w zwiedzaniu jest wyrażenie zgody na rozpowszechnianie wizerunku przez osobę biorącą udział w wycieczce oraz zwiedzającą zajezdnię, utrwalonego w dokumentacji fotograficznej z wydarzenia. Dokumentacja fotograficzna z wydarzenia będzie rozpowszechniana przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni do celów promocji wydarzenia, funduszy europejskich oraz Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, poprzez stronę internetową pkagdynia.pl. 
 3. Poprzez wzięcie udziału w wycieczce i zwiedzaniu zajezdni, osoba zwiedzająca wyraża zgodę na rozpowszechnianie jej wizerunku na warunkach określonych powyżej.
 4. Rozpowszechnienie dokumentacji fotograficznej z wydarzenia nie wymaga autoryzacji osoby utrwalonej na fotografii.

Więcej informacji o DOFS -> KLIK.