Wielka zbiórka na rzecz hospicjów

Misją naszej firmy jest działanie na rzecz naszych mieszkańców by mogli bezpiecznie i komfortowo korzystać z komunikacji zbiorowej. Jednak przyświeca nam także drugi cel – empatia i wsparcie osób potrzebujących na terenie miasta Gdynia. Dlatego też od lat wspieramy akcje charytatywne. Tym razem zbieramy na rzecz Hospicjum im. Św. Wawrzyńca i Hospicjum dla dzieci „Bursztynowa Przystań”.

Czas pandemii uniemożliwia organizacji festynów czy innych publicznych wydarzeń na rzecz instytucji i fundacji wspierających potrzebujących. My też nie pozostajemy bierni i zachęcamy naszych pracowników do zaangażowania się w poniższą akcję.

W siedzibie naszej firmy znajduje się jeden z czterech punktów zbiorczych Wielkiej Zbiórki. W godzinach od 08:00 do 15:00 (w sekretariacie firmy) można zostawiać, wszystkie rzeczy wymienione na plakacie.

A potrzebne są m.in.:

  • rękawiczki nitrylowe rozmiar M i L
  • - maseczki medyczne/ochronne
  • - płyn do dezynfekcji
  • - pampersy „Seni” rozmiar S

Warto podkreślić, że inicjatorem akcji jest wolontariusz Jakub Rohde, który mimo swojej niepełnosprawności pomaga innym.  Ta szlachetna postawa zarówno Kuba, jak i naszego pracownika Pawła Bieleckiego, który wspiera i pomaga Kubie w codziennym funkcjonowaniu, ujęła nasze serca i zasługuje na wielką pochwałę.

Wszystkich chętnych zapraszamy także na Bazarek „Bursztynek”. Z którego całkowity dochód przeznaczony jest na w/w hospicjum ( https://www.facebook.com/bazarekbursztynek)