Świąteczny nastrój w PKA

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas dla każdego z Nas i naszych rodzin. W tym roku przeżyjemy go w zupełnie innej atmosferze - w otoczeniu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Dlatego tak szczególnie przywiązujemy rolę do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Za ogromny wkład naszych pracowników w całoroczną pracę składamy wielkie podziękowania.   

Sytuacja spowodowana kryzysem gospodarczym, w której znalazła się nasza firma nie jest łatwa a kondycja finansowa pozostawia wiele do życzenia. Każdego dnia podejmujemy trudne decyzje byśmy w jak najmniejszy sposób mogli odczuć negatywne skutki pandemii. Pomimo tego gwarantujemy by nie martwić się o swoje miejsca pracy i wynagrodzenie. Każdego dnia podejmujemy decyzje i działania by wszyscy mogli terminowo otrzymywać pełne wynagrodzenie tak jak dotychczas.

Jesteśmy w trakcie realizacji naszych planów dotyczących modernizacji firmy oraz wprowadzenie pojazdów elektrycznych. To wielkie wyzwanie dla nas i naszego miasta. Mamy wielką nadzieję, że praca w PKA będzie nadal sprawiać Nam wielką satysfakcję nam wszystkim. 

Proszę zatem przyjąć wielkie podziękowania za swoją ciężką pracę i sumienne wykonywanie swoich obowiązków przez cały ten trudny rok. Zamiast wspólnej Wigilii i tradycyjnych życzeń przekazujemy symboliczny opłatek jako symbol wspólnej pamięci i życzliwości.

Z pomocą Panów Andrzeja i Adama na terenie naszej bazy rozświetliło się piękne, świąteczne drzewko. Niech będzie ono symbolem nadziei na lepsze jutro.  A nasz firmowy kalendarz niech odlicza Nam wszystkim szczęśliwe dni w 2021 roku. Dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt !