Rowerem po Gdyni - szkolenie pracowników

Troszcząc się o zdrowie i sprawność fizyczną naszych pracowników, a także dbając o poprawę jakości życia w mieście poprzez ograniczenie ruchu samochodowego, wzięliśmy udział w programie edukacji rowerowej Urzędu Miasta Gdynia realizowanym przez Stowarzyszenie "Rowerowa Gdynia". Szkolenie zostało przeprowadzone przy zachowaniu reżimu sanitarnego, dbając o dystans, zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. 

Rower w ostatnim czasie to jeden z najbezpieczniejszych środków komunikacji. Do tego rozbudowane trasy rowerowe pozwalają na szybki dojazd do pracy, do szkoły czy też aktywne spędzanie czasu wolnego. W dniu 12 października w hali firmy Kaja odbyło się szkolenie rowerowe.

Nasi pracownicy mogli zapoznać się z programem, który zachęca do wybierania roweru w codziennych podróżach do pracy. Przedstawiciele Stowarzyszenia "Rowerowa Gdynia" opowiadali o tym, jak bardzo miasta poprawiło komfort poruszania się po trasach rowerowych na terenie miasta, jak ważna i istotna jest aktywność, zwłaszcza ta na dwóch kółkach.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z rowerowych chwil, które przynoszą satysfakcje i radość oraz wpływają pozytywnie na nasze zdrowie, które w tym szczególnym okresie jest szalenie istotne. Czekamy na Wasze zdjęcia z rowerowych szlaków.