Pracowita majówka w PKA.

Tradycyjna majówka to okazja to odpoczynku i wypoczynku dla większości pracowników. Ale nasza praca w komunikacji miejskiej to codzienny wysiłek by pasażerowie gdyńskich autobusów mogli w sposób bezpieczny i sprawny poruszać się po mieście.

Tradycyjnie już wykonywaliśmy gruntowne sprzątanie i dezynfekcje pojazdów i pomieszczeń. Niezawodny p. Janek ze swoją ekipą i kierowca pan Janusz wykonali ciężką pracę by 4 maja wszystkie pojazdy były czyste i odkażone. Dziękujemy również naszej firmie sprzątającej na czele z p. Lilianą w codziennym czyszczeniu i dezynfekowaniu autobusów i części wspólnych.

Wydział Zaplecza technicznego kontynuował sprzątanie terów przyległych, jak i bazy. Odnowiono stare zdezelowane ławki, otrzymane dzięki pomocy ZDiZ. Posłużą do odpoczynku po pracy dla kierowców i pracowników dyspozytorni.

Ustawione zostały, nowe charakterystyczne żółte beczki na śmieci, przystrzyżono trawniki. Prowadzimy dalsze prace dotyczące odnowienia oznakowania na zapleczu i placu manewrowo-postojowym. Kontynuujemy dalsze sprzątanie bazy.