Poland Business Run 2020 za nami

Za nami 9. edycja charytatywnej sztafety Poland Business Run 2020. Już kolejny raz drużyna PKA Gdynia wystartowała w charytatywnym biegu na rzecz osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Tegoroczna formuła zmieniła zasady rywalizacji. Na wirtualnej mecie zameldowało się ponad 18 tyś biegaczy, którzy pokonywali dystans we własnym zakresie.

Tym razem PKA Gdynia reprezentowały dwie sztafety. Pierwszą z nich reprezentowali: Tomasz Myk, Paweł Bielecki, Piotr Dardziński, Wojtek Nowicki i Daniel Gozdecki. W skład drugiej weszli: Bogumił Kreft, Roger Sikora, Krzysztof Marzejon, Arkadiusz Radzimowski i Paulina Wichert, zastępująca Prezesa Lecha Żurka. 

- Pragnę wszystkim uczestnikom biegu serdecznie podziękować. Jak co roku nasza drużyna pokazała, że warto dbac o swoją kondycję i zarazem wspierać potrzebującym. Szczególne podziękowania dla naszej Pauliny, która zastępując mnie w drużynie, pokazała, że kobiety mają charakter. - mówi Lech Żurek, prezes PKA Gdynia, który ze względów zdrowotnych musiał zrezygnować ze startu w biegu.

Gratulujemy wszystkim pracownikom, którzy startowali i kibicowali w barwach naszego przedsiębiorstwa.