Ostatnie pożegnanie Jarosława

Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić...
św. Jan

 

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 stycznia 2023 roku nagle i niespodziewanie odszedł od nas Śp. Jarosław Kuligowski.

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek 10 stycznia 2023 r. o godz. 12:30 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni. Różaniec 30 minut przed Mszą.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po Mszy św. na cmentarzu komunalnym w Gdyni Witominie o godz. 13:30.
Rodzina prosi, aby nie przynosić kwiatów. Podczas pogrzebu odbędzie się zbiórka na hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni.

Jarek pracował w PKA od 2001 roku jako kierowca. Następnie w 2006 roku rozpoczął pracę w biurze Wydziału Ruchu, gdzie pełnił obowiązki związane z organizacją i planowaniem pracy kierowców. W ostatnich latach zajmował się przede wszystkim rozliczeniami wykonanych kilometrów oraz weryfikacją nieprawidłowości w świadczonych przez nas usługach. Szczegółowo weryfikował każde zgłoszenie i omawiał to z kierowcami. Znał pracę kierowcy, gdyż sam pojawiał się na trasie. Chętnie udzielał rad młodszym kolegom i instruował, jak powinni wykonywać swoje obowiązki. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że praca w komunikacji miejskiej była Jarka pasją. Jego śmierć była dla nas wszystkich wielkim zaskoczeniem. Jarek na zawsze zostanie w naszej pamięci jako kolega, z którym zawsze można było pogadać..­

Żegnamy Jarka z wielkim smutkiem i bólem, jednocześnie dziękując za lata współpracy oraz wszystko to, co zrobił dla nas.

 

Sit tibi terra levis