Ograniczenie dostępu do pomieszczeń!

Ograniczenie dostępu do pomieszczeń!

Mając na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się patogenu i ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem informujemy, iż od dnia dzisiejszego tj. 13 marca 2020 r. do odwołania ograniczony zostaje dostęp do pomieszczeń dyspozytorni. Do dyspozycji kierowców pozostaje pomieszczenie kuchni i toalety. W miarę możliwości, prosimy o zminimalizowanie spotkań również w tym obszarze.

Od poniedziałku 16.03.2020 r. wprowadzona zostanie na dyspozytorni organizacja pracy w taki sposób aby Kierowcy mijali się podczas pobytu w budynku.

Jednocześnie, od dnia dzisiejszego do odwołania zamknięty zostaje dostęp do pomieszczeń biurowych. Drzwi główne będą przez cały czas zamknięte. Zakaz dostępu dotyczy również wejścia od strony warsztatu.

Jeżeli mają Państwo konieczność załatwienia spraw w kasie, będzie ona czynna we wtorki i piątki w godzinach od 7:00 do 14:30. Dostęp do kasy, jedynie wejściem przez warsztat.

Wszelkie sprawy wymagające kontaktu z pracownikami biura prosimy załatwiać mailowo lub telefonicznie.

Przypominamy o zachowaniu szczególnej higieny oraz rekomendujemy, również w czasie wolnym, pozostanie w domach!

Im skuteczniej ograniczymy rozprzestrzenianie się patogenu, tym szybciej nasza wspólna praca wróci na dotychczasowe zasady.