Oferta pracy dla elektromechanika

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Opis stanowiska pracy:

  • diagnozowanie i naprawa układów elektrycznych i elektronicznych w autobusach.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego o profilu elektromechanicznym,
  • doświadczenia w zawodzie elektromechanika lub elektryka samochodowego,
  • umiejętności obsługi komputera w zakresie korzystania z dokumentacji technicznej oraz narzędzi diagnostycznych.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • pracę w zgranym zespole z miłą atmosferą,
  • pomoc w adaptacji do napraw autobusów,
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień oraz udziału w szkoleniach rozwijających posiadane umiejętności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie,
  • bilet wolnej jazdy komunikacją miejską organizowaną przez ZKM Gdynia,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane ofertą współpracy prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@pkagdynia.pl

Ogłoszenie o pracę zostało również opublikowane w BIP pod adresem: