Nowe koszule dla kierowców

Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. to nasza wspólna firma. W tych trudnych czasach szczególnie dbajmy o zdrowie swoje, swoich rodzin, współpracowników i pasażerów. Zaszczepmy się!!! To bardzo ważne dla naszego wspólnego dobra. Czas pandemii to dla Nas wszystkich również codzienna i trudna praca.

Z radością przekazujemy ponownie dwie nowe koszule o sprawdzonej już jakości. Mamy nadzieję, że i tym razem będą dobrze służyły i pozytywnie wpływały na budowanie wizerunku Miasta i firmy, zarówno wśród naszej załogi, jak i pasażerów gdyńskiej komunikacji miejskiej.

Koszule dostałem kolejny raz. W pracy lubię czuć się komfortowo i właśnie takie są te koszule. Odpowiedni wizerunek to jeden z elementów, które są istotne podczas pracy z ludźmi. Jednakowe i eleganckie koszule są świetnym dopełnieniem. - mówi Wojtek, kierowca PKA.

Zapewnienie pracownikom odpowiedniego ubioru to nie tylko obowiązek, ale także radość. Radość z tworzenia wspólnego wizerunku naszego przedsiębiorstwa, co nie umyka uwadze naszych klientów, czyli pasażerów gdyńskiej komunikacji miejskiej - mówi Lech Żurek, Prezes PKA.

Niech się dobrze noszą! :)


Po odbiór koszul zapraszamy do Działu Kadr w środę od godz. 8:00 do 15:00 oraz w czwartek i piątek w godzinach 7:00-15:00.