Nowe koszule !!!

Dbając o warunki pracy naszych pracowników, które podnoszą funkcjonalność i jakość bezpośredniego otoczenia podejmujemy szereg działań związanych z rozwojem naszej firmy. W dniu wczorajszym cała nasza firmowa załoga uroczyście otrzymała po dwie nowe koszule o podwyższonej jakości oraz krawat dla Panów i apaszkę dla Pań. Koszule  z logo PKA oraz nowoczesnym logiem Miasta "I love Gdynia" z pewnością umilą pracę. 

 

- Mamy nadzieję, że dobrze będą służyły i pozytywnie wpływały na budowanie coraz lepszego wizerunku PKA sp. z o.o. i Miasta, zarówno wśród naszej załogi jak i pasażerów gdyńskiej komunikacji miejskiej. Dla naszych pracowników komfort pracy jest bardzo ważny. Dbamy o nich, dlatego przekazujemy ubrania dopasowane do naszych potrzeb. Jeszcze w miesiącu październiku dla pracowników przygotowujemy niespodziankę - mówi Lech Żurek, Prezes Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej.

- Koszule są bardzo ładne i przede wszystkim dobrej jakości, co podniesie komfort naszej pracy - mówi pan Piotr, pracownik Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej.

Przypominamy również, że zgodnie z „umową powierzenia”:

  • kierowcy muszą być ubrani schludnie i estetycznie, a koszule winny być
    jednolite (bez wzoru), niejaskrawe, w jednym z dopuszczalnych kolorów:białym, niebieskim lub szarym,
  • węzeł krawata musi zasłaniać guzik koszuli pod szyją,
  • inne części ubioru nie mogą całkowicie zasłaniać krawata w taki sposób by
    widoczny był przynajmniej jego węzeł,
  • kierowczynie muszą być ubrane schludnie i estetycznie, a koszula winna być jednolita (bez wzoru), niejaskrawa, w jednym z dopuszczalnych kolorów: białym, niebieskim lub szarym,
  • inne części ubioru nie mogą całkowicie zasłaniać apaszki,
  • koszula może być rozpięta pod szyją o 1 guzik.