Najlepszy przykład ! Brawo Karolina !

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy w Przedsiębiorstwie Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. w Gdyni pracować wspólnie z panią Karoliną Wróblewską.

Pani Karolina pracuje w charakterze kierowcy autobusu. Prezes Lech Żurek mówi „ Jest jedną z pierwszych pań, która rozpoczęła pracę w PKA jako  kierowczyni autobusów. Jest osobą pracowitą, sumienną i ambitną, wykonująca swoją pracę w sposób bardzo profesjonalny. Co najważniejsze jest koleżeńska i pomocna innym pracownikom”.

Jest również mamą i żoną. Podjęła decyzję o rozpoczęciu nauki w szkole, aby zdobyć umiejętności i wykształcić się na opiekuna medycznego. Jest niesamowicie empatyczną osobą, która dostrzega problemy drugiego człowieka. Dlatego chce pomagać ludziom.

W minionym roku, gdy nastała pandemia choroby COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa nasza koleżanka zdecydowała się wspomóc służbę zdrowia. Zgłosiła się jako wolontariusz do Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni. Jak sama mówi cieszy się ogromnie, że może wspomagać ekipę pielęgniarską. Sama przekonała się jak jest to trudna i wymagająca praca. Wdzięczność pacjentów jest niesamowitą nagrodą.

Pani Karolina jest pierwszą osobą w naszej firmie, która została zaszczepiona przeciwko koronawirusowi. Właśnie z racji zaangażowania i pracy w szpitalu miała możliwość skorzystać ze szczepionki wśród pierwszej grupy osób. Bardzo dziękuje w szczególności pani Beacie Góralskiej.

Po szczepieniu czuje się bardzo dobrze i zachęca wszystkich do przyjęcia szczepionki, tak byśmy już niedługo wszyscy mogli żyć normalnie.

Pan Andrzej – kierowca „ Nie wiedziałem, że Karolina pomaga w szpitalu. Cieszę się, że mam taką koleżankę. Sam jak tylko będę mógł także przyjmę szczepionkę, bo wiem, że tylko w ten sposób wygramy z tym wirusem”.