Nagrody dla bystrych obserwatorów

W ramach świętowania urodzin Gdyni przygotowaliśmy zabawę we współpracy z Gdynią Rodzinną! W trakcie naszych przejazdów nastąpiła zmiana numeru inwentarzowego pojazdu. Zmieniliśmy numer na taki, który będzie nawiązywał do urodzin Gdyni. Wśród obchodzących urodziny znaleźli się baczni obserwatorzy, którzy wyłapali ten mały szczegół. Była to mama Stasia i Adasia, sześcio- i trzylatka oraz Pan Krzysztof.

Postanowiliśmy nagrodzić te osoby. W tym celu zaprosiliśmy ich na naszą bazę, aby pokazać im naszą codzienną pracę. Niewiele osób wie, jaki trud każdego dnia wkłada nasza załoga, aby mieszkańcy Gdyni mogli dotrzeć autobusem do domu lub miejsca pracy. Nagrodą dla Pana Krzysztofa był wyświetlacz firmy PIXEL wraz z gadżetami, zaś młodsi uczestnicy otrzymali zabawki i gadżety komunikacyjne.

Ponadto Pan Dyrektor – Jacek Szemraj – opowiedział zwycięzcy kilka ciekawostek z obsługi technicznej naszych pojazdów oraz o nowych przedsięwzięciach, które realizuje PKA. Być może Pan Krzysztof połączy swoje zainteresowania wraz z dotychczasowym wykształceniem i zwiąże swoje życie zawodowe z pracą u gdyńskiego przewoźnika?

Pan Prezes – Lech Żurek – oprowadził małych laureatów po naszej bazie oraz pokazał, jak wygląda miejsce pracy kierowcy autobusu. Zwycięzcy wyszli z naszej bazy z uśmiechami na twarzy, a to było dla nas największym podziękowaniem i satysfakcją!

Gratulujemy laureatom czujności i wprawnego oka!