Fundusze UE w PKA – Dni Otwarte 2022

„Dni Otwarte Funduszy Europejskich” to ogólnopolska akcja promująca projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej, dzięki której Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. w Gdyni ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do zwiedzania naszej zajezdni w Gdyni przy ul. Platynowej 19/21 w dniu 7 października w godz. 9.00 - 14.00. Mając na uwadze, że w Polsce obecnie trwa stan zagrożenia epidemicznego, proponujemy Państwu 3 wycieczki po naszej bazie o godz. 9.00, 11.00 i 13.00, na których opowiemy o działalności naszej firmy, przedstawimy autobusy zakupione ze środków Unii Europejskiej oraz przeprowadzimy przez miejsca, które na co dzień są niedostępne, takie jak myjnia autobusowa, stacja diagnostyczna oraz paliwowa. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zwiedzenia kabiny kierowcy i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Serdecznie zapraszamy!

 

Plan zwiedzania

 1. Zbiórka o godz. 9.00, 11.00 i 13.00 przy dyspozytorni Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. w Gdyni przy ul. Platynowej 19/21,
 2. Wprowadzenie zwiedzających na teren naszej zajezdni przez pracownika, który opowie o specyfice pracy w naszym przedsiębiorstwie, jak również o realizowanym przez nas projekcie ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 pn. „Rozwój elektrycznego transportu publicznego w Gdyni poprzez zakup elektrycznego taboru wraz z rozbudową infrastruktury oraz budową punktów doładowań",
 3. Przejazd przez myjnię automatyczną nowym autobusem elektrycznym zakupionym dzięki funduszom UE,
 4. Przejazd przez stację paliw,
 5. Przejazd przez stację diagnostyczną,
 6. Zwiedzanie kabiny kierowcy oraz możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia,
 7. Przekazanie zwiedzającym broszury informacyjnej o realizowanych projektach unijnych w naszym przedsiębiorstwie,
 8. Odprowadzenie w bezpieczny sposób grupy zwiedzających do punktu zbiórki.

 

Warunki uczestnictwa w zwiedzaniu:

 1. Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zastrzega sobie prawo do dokumentowania wydarzenia w formie fotograficznej.
 2. Warunkiem uczestnictwa w zwiedzaniu jest wyrażenie zgody na rozpowszechnianie wizerunku przez osobę zwiedzającą zajezdnię, utrwalonego w dokumentacji fotograficznej z wydarzenia. Dokumentacja fotograficzna z wydarzenia będzie rozpowszechniana przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni do celów promocji wydarzenia, funduszy europejskich oraz Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, poprzez stronę internetową www.pkagdynia.pl.
 3. Poprzez wzięcie udziału w zwiedzaniu zajezdni, osoba zwiedzająca wyraża zgodę na rozpowszechnianie jej wizerunku na warunkach określonych powyżej.
 4. Rozpowszechnienie dokumentacji fotograficznej z wydarzenia nie wymaga autoryzacji osoby utrwalonej na fotografii.