Dzień Mechanika w UMG

W minionym tygodniu przedstawiciele naszej firmy mieli przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu pn. Dzień Mechanika, organizowanym przez Uniwersytet Morski w Gdyni. To wydarzenie  poświęcone innowacjom w dziedzinie mechaniki, przyciągnęło przedstawicieli różnych branż, instytucji naukowych i przedsiębiorstw, by wymieniać doświadczenia i inspiracje.

Głównym celem naszej wizyty było umożliwienie studentom poznanie potencjalnych pracodawców. Studenci w bezpośrednich rozmowach mogli zapoznać się ze specyfiką wszystkich prezentowanych firm.

Nasz zespół miał również okazję zaprezentować własne innowacyjne rozwiązania, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników wydarzenia.

Dla naszej firmy udział w Dniu Mechanika był nie tylko okazją do zdobycia nowej wiedzy, ale także do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Na zakończenie tego punktu Pan Dziekan zaprosił przedstawicieli pracodawców na spotkanie, podczas którego dyskutowano na temat dalszej współpracy, a także wymieniano doświadczenia.