Dzień Dziecka z PKA

Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej w Gdyni wraz z Radą Dzielnicy Pogórze i PCK Oddział w Gdyni z okazji Dnia Dziecka organizuje zabawę, której celem jest wytypowanie najciekawszego zdjęcia dziecka wraz z autobusem na „piątkę”. „Piątka” nie bez powodu jest punktem przewodnim zabawy, gdyż właśnie od cyfry 5 zaczynają się numery naszych autobusów. Mamy dla Was wiele fantastycznych nagród, dlatego gorąco zachęcamy wszystkie dzieci do świętowania z nami tego wyjątkowego dnia w odmienny niż dotychczas sposób.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej w Gdyni dziękuje Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi z Oddziałem w Gdyni za przekazane nagrody w zabawie, w szczególności Panu Markowi Olczykowskiemu za olbrzymie zaangażowanie przy organizacji Dnia Dziecka. Podziękowania składamy również na ręce Rady Dzielnicy Pogórze, której członkowie zobowiązali się do pomocy przy dostarczaniu nagród dla laureatów.

Okoliczności panującej pandemii co prawda odebrały nam możliwość organizacji festynu czy imprezy plenerowej z Okazji Dnia Dziecka, ale na szczęście nie odebrały nam zapału i chęci do poszukiwania innych form świętowania, stąd pomysł na zabawę z fotografią.

„Wszystkim małym jak i większym dzieciom życzę dużo powodów do uśmiechów i zapraszam do kreatywnej zabawy z gdyńskimi autobusami na 5” – mówi Lech Żurek – Prezes PKA.

Szczegóły Zabawy, warunki uczestnictwa oraz przebieg Zabawy zostały szczegółowo określone w załączonych Regulaminach Zabawy –  osobno dla dzieci pracowników PKA oraz dla pozostałych dzieci.

Wszystkim życzymy POWODZENIA!