DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH W PKA

Za nami weekend pod znakiem DNI OTWARTYCH FUNDUSZY EUROPEJSKICH. W ramach tej akcji zorganizowaliśmy godzinne wycieczki dla chętnych, którzy chcieli poznać tajniki funkcjonowania bazy autobusowej. Wizytówką naszej firmy są autobusy oraz kierowcy. Rzadko zastanawiamy się nad tym, kto jeszcze czuwa nad tym, aby pasażerowie gdyńskiej komunikacji mogli podróżować czystymi i bezpiecznymi autobusami. W trakcie wycieczki Goście mogli odkryć życie naszych autobusów podczas chwili odpoczynku w bazie - mycie oraz przegląd techniczny.

Pogoda nie rozpieszczała, ale to nie odstraszyło odwiedzających. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek oraz słodki poczęstunek. Ponadto młodsi uczestnicy otrzymali upominki, a starsi wyświetlacze, które pochodzą z wycofanych już autobusów. Pytań było wiele i na każde z nich starali się odpowiedzieć nasi przedstawiciele.

Dzieciaki bawiły się modelem autobusu. Klakson był najlepszą zabawką! :)

Uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób nasza firma rozwinęła się dzięki funduszom europejskim, które pozwoliły na sukcesywne zakupy fabrycznie nowego taboru autobusowego, a w obecnym momencie również na budowę infrastruktury ładowania dla autobusów elektrycznych. Fantastyczna zabawa połączona z nauką, pozwoliła naszym Gościom spojrzeć na ogrom pracy, jaki wykonują nasi pracownicy każdego dnia.