Dni Otwarte Funduszy Europejskich w PKA – X edycja

To już dziesiąta edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn „Dni Otwartych Funduszy Europejskich” - dobrze znana i lubiana, bo przybliża zwiedzającym projekty oraz inwestycje, które powstały dzięki wsparciu środków z Unii Europejskiej. Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. w Gdyni przy ul. Platynowej 19/21 ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych w dniu 13 maja 2023 roku o godzinie 9.00, 11.00 i 13.00 na wycieczkę autobusem elektrycznym do punktu doładowania w trakcie której opowiemy o działalności naszej firmy oraz o autobusach zakupionych ze środków Unii Europejskiej. Po powrocie zapraszamy do zwiedzania naszej zajezdni, gdzie przeprowadzimy Państwa przez miejsca, które na co dzień są niedostępne, takie jak myjnia autobusowa, stacja diagnostyczna oraz paliwowa.

Serdecznie zapraszamy!

 

Plan zwiedzania

  1. Zbiórka o godz. 9.00; 11.00 i 13.00 przy dyspozytorni Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. w Gdyni przy ul. Platynowej 19/21,
  2. Wyjazd z bazy autobusem elektrycznym do punktu doładowania,
  3. Powrót na zajezdnię,
  4. Zwiedzanie bazy z atrakcjami,
  5. Odprowadzenie w bezpieczny sposób grupy zwiedzających do punktu zbiórki.

 

Warunki uczestnictwa w zwiedzaniu:

  1. Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zastrzega sobie prawo do dokumentowania wydarzenia w formie fotograficznej.
  2. Warunkiem uczestnictwa w zwiedzaniu jest wyrażenie zgody na rozpowszechnianie wizerunku przez osobę biorącą udział w wycieczce oraz zwiedzającą zajezdnię, utrwalonego w dokumentacji fotograficznej z wydarzenia. Dokumentacja fotograficzna z wydarzenia będzie rozpowszechniana przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni do celów promocji wydarzenia, funduszy europejskich oraz Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, poprzez stronę internetową www.pkagdynia.pl.
  3. Poprzez wzięcie udziału w wycieczce i zwiedzaniu zajezdni, osoba zwiedzająca wyraża zgodę na rozpowszechnianie jej wizerunku na warunkach określonych powyżej.
  4. Rozpowszechnienie dokumentacji fotograficznej z wydarzenia nie wymaga autoryzacji osoby utrwalonej na fotografii.