Dezynfekujemy pojazdy!

Dzisiejsza noc jest kolejną, w czasie której dezynfekujemy wszystkie pojazdy PKA. Działania takie prowadzimy również w pomieszczeniach dyspozytorni, warsztatowych oraz biurowych znajdujących się na terenie bazy. Z naszej strony staramy się robić wszystko, co pozwoli pasażerom i naszym pracownikom czuć się bezpieczniej, w tym ciężkim i nieprzewidzianym dla nas czasie.

Ponownie na nasze zlecenie, w trosce o zwiększenie bezpieczeństwa, w szczególności tych osób, które w obecnej sytuacji zmuszone są do korzystania z komunikacji miejskiej, wyspecjalizowana firma przeprowadziła pełną dezynfekcję autobusów metodą zamgławiania. Ponadto, codziennie, na bieżąco, prowadzimy dezynfekcję poręczy, kasowników, uchwytów i przycisków pojazdów, które po wykonanym kursie zjeżdżają z linii.

W miarę możliwości operacyjnych firmy, która wykonuje taką dezynfekcję, będziemy ją ponawiali co tydzień, aż do czasu ustania zagrożenia.

Ponieważ zbliżające się dni mogą się okazać kluczowe w walce z koronawirusem, zwracamy się z prośbą do wszystkich Państwa o pozostanie w domu. Zróbmy to w trosce o siebie i innych!