Bezpieczna komunikacja w żółtej strefie

Od soboty miasto Gdynia znalazła się w żółtej strefie, dlatego tak ważna jest bezpieczna komunikacja mieszkańców. Nasze pojazdy są codzienne czyszczone i dezynfekowane. Szczególny nacisk kładziemy na dezynfekcję elementów i powierzchni dotykanych przez pasażerów, w tym uchwytów, poręczy i przycisków. Dezynfekcja jest integralną częścią codziennego sprzątania pojazdów. W okresie pandemii działania te zostały dodatkowo zintensyfikowane.

Wprowadzenie żółtej strefy wprowadziło limit pasażerów na poziomie 50% dostępności miejsc oraz utrzymało obowiązek zakrywania ust i nosa. Pamiętajmy o tych obostrzeniach.

Dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników kontynuowana jest fumigacja wszystkich pojazdów oraz powierzchni w biurach, dyspozytorni oraz zaplecza. Wszystkie szatnie oraz magazyny przechodzą ozonowanie.

- Z wielką przyjemnością wykonuje swoją pracę, wiedząc, że w czasie pandemii jest ona szczególnie istotna - mówi Pan Jan, który od wielu miesięcy dba o nasze bezpieczeństwo na terenie bazy.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym współpracownikom zaangażowanym w sprzątanie, utrzymanie czystości, dezynfekcję, fumigację czy ozonowanie. Wasza ciężka praca powoduje, że wszyscy pracownicy naszej firmy powinni czuć się bezpiecznie, przy wykonywaniu codziennych obowiązków dla pasażerów gdyńskiej komunikacji.