95. urodziny Gdyni

Tegoroczne świętowanie będzie inne niż zwykle. Większość atrakcji zostało przeniesionych na otwarte powietrze, aby umożliwić bezpieczną celebrację. PKA zaangażowało się w jedno z urodzinowych wydarzeń. Specjalnie przygotowany i oklejony autobus odwiedzi gdyńskie ulice i dzielnice. To wszystko w ramach wyjątkowego wydarzenia plenerowego pt. „Kolorowy przejazd po mieście”. W najbliższy weekend ekipa artystów ze śpiewem na ustach odwiedzi wszystkie 21. dzielnic, aby wspólnie z dziećmi w ten nietypowy sposób celebrować urodziny Gdyni. W dotarciu do celu będzie im pomagać nasz autobus.

 

Nie chcieliśmy rezygnować z tego radosnego święta jakim są urodziny Gdyni. W zaplanowanych 21 punktach odbędzie się krótki, 15 minutowy pokaz dla dzieci, na tej nietypowej scenie, podczas którego zaśpiewana zostanie piosenka napisana specjalnie z okazji urodzin miasta. Dzieciom wręczone zostaną okolicznościowe latające balony. – zaprasza Beata Szadziul, naczelnik Wydziału Polityki Rodzinnej.

 

Szczegółowa trasa „Kolorowego przejazdu po mieście” oraz więcej informacji na stronie www.gdyniarodzinna.pl i na FB: www.facebook.com/GdyniaRodzinna

Wypatrujcie nasz autobus 6 i 7 lutego!

Więcej o obchodach 95. rocznicy nadania naszemu miastu praw miejskich na stronie gdynia.pl